MAZOWIECKIE ZACHWYTY MOTOCYKLOWE

Mazowieckie Zachwyty Motocyklowe
– 11 września 2022

To był taki dzień, w którym uśmiech nie przestawał znikać mi z twarzy. Mazowieckie Zachwyty Motocyklowe wyruszyły! Fakt, było pochmurno, ale na Zachwytach zawsze świeci słońce.

Tematem przewodnim jesiennej edycji wyjazdów motocyklowych jest Szlak Książąt Mazowieckich. Każda z 3 wycieczek pojedzie innym szlakiem historycznym, nawiązującym do dziejów Mazowsza.

Jeśli fascynują Ciebie takie wyprawy, masz pomysł na kolejną lub nie wiesz od czego zacząć zapraszam do kontaktu!
Chętnie zorganizuję podróż dla Ciebie lub grupy z którą jeździsz!

11 września, motocykliści pokonali część zachodnią szlaku – Trasę Konrada Mazowieckiego, wiodącą przez: Zakroczym – Czerwińsk nad Wisłą – Wyszogród – Bodzanów – Płock – Drobin – Sierpc. Licznych atrakcji historycznego szlaku nie udało się zobaczyć w jeden dzień, ale udało się odwiedzić miejsca najistotniejsze. Dzięki selezjańskiej uprzejmości poznaliśmy niezwykłą historię Bazyliki Romańskiej w Czerwińsku nad Wisłą. Chwila skupienia i wyciszenie w murach pustego kościoła, były dla wielu z nas wyjątkowym i niecodziennym przeżyciem. Kolejnym przystankiem na naszym szlaku był Płock, do którego uwielbiam wracać o każdej porze roku. Spacer po mieście z przewodnikiem, zwiedzanie Muzeum Mazowieckiego i słynnej na całą Polskę wystawy sztuki dwudziestolecia międzywojennego Art Deco, były dla nas niezwykłą podróżą w czasie poruszającą wyobraźnię.

Niestety każda jesienna, motocyklowa podróż, ze względu na szybko zapadający zmrok, kończy się szybciej niż powinna. Na szczęście w pamięci, zostają na długo, klimatyczne rynki, boczne drogi i zapach mazowieckiej jesieni… Było cudownie! JEDZIEMY DALEJ.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Partnerzy:
Polski Związek Motorowy
Yamaha Motor

AKTUALNOŚCI / CZYTAJ WSZYSTKIE →

Kruklin

Serdecznie zapraszam w motocyklową podróż najpiękniejszymi drogami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
|

Kobiety na 6 biegu – Bydgoszcz

Przed nami super trening, który w całości odbędziecie na swoich motocyklach!
|

Saksonia już w kwietniu!

Saksonia zachwyca różnorodnością. Przekonaj się o tym, podczas tegorocznej „majówki”.
|

Anna Jackowska-Pluta / Kobieta na motocyklu
|
+48 604 755 666
wyprawa@aniajackowska.pl

© 2022 by Anna Jackowska – Created by S+R
All Rights Reserved