SZKOLENIA MOTOCYKLOWE

Kobiety na 6.biegu – Szkolenie w Warszawie

Ten wrześniowy weekend należał do Nas !

3 września, na teren Automobilklubu Polskiego w Warszawie, wjechały Kobiety na 6. Biegu. Uczestniczki wydarzenia przez cały weekend szlifowały umiejętności jazdy jednośladem w kameralnym, kobiecym gronie.

Doświadczenia, które zebrałam podczas samotnych podróży oraz prowadzenia grup motocyklowych zaowocowały w tym roku nową formułą spotkań – jazdami doszkalającymi dla kobiet posiadających podstawowe umiejętności i prawo jazdy kategorii A. Panie motocyklistki entuzjastycznie odpowiedziały na inicjatywę, doceniając plan szkolenia, a także intymny charakter wydarzenia organizowanego w życzliwym, damskim gronie. Na uczestniczki czekało szkolenie z pierwszej pomocy oraz praktyczne zajęcia z doskonalenia jazdy jednośladem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z motoinstruktorzy.pl. Intensywny dzień motocyklistki zakończyły w Hotelu Bonifacio, a w niedzielę wyjechały na wspólną wycieczkę.

To był weekend pełen wrażeń!

Jeśli interesują Ciebie takie wydarzenia, masz pomysł na kolejne lub nie wiesz od czego zacząć zapraszam do kontaktu!
Chętnie zorganizuję podróż lub szkolenie dla Ciebie lub grupy z którą jeździsz!

Kobiety na 6. Biegu to mój autorski projekt, mający na celu wspieranie kobiet w rozwijaniu motocyklowej pasji, poprawie ich bezpieczeństwa na drodze, doskonalenie niezbędnych umiejętności. Cykl imprez Kobiety na 6. Biegu wspierają: FIA, Polski Związek Motorowy, Yamaha Motor Polska, FIM Woman in Motorcycling, Kobiety w Motorsporcie PZM.

Jedziemy dalej miłe Panie!

FOTORELACJA

AKTUALNOŚCI / CZYTAJ WSZYSTKIE →

Szlak zabytków techniki

W 2024 roku Polskie Zachwyty Motocyklowe wyruszą na Szlak Zabytków Techniki województwa śląskiego. To bez wątpienia najbardziej interesująca trasa turystyki industrialnej w Polsce.
|

Kruklin

Serdecznie zapraszam w motocyklową podróż najpiękniejszymi drogami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
|

Kobiety na 6 biegu – Bydgoszcz

Przed nami super trening, który w całości odbędziecie na swoich motocyklach!
|

Anna Jackowska-Pluta / Kobieta na motocyklu
|
+48 604 755 666
wyprawa@aniajackowska.pl

© 2022 by Anna Jackowska – Created by S+R
All Rights Reserved